Blog

E-Ticaret

Sanal Pos Hizmeti


E-ticaret herkesin yapmak istediği ve planlı bir şekilde yapıldığında yüksek gelirler sağlayan bir ticaret şeklidir. Ancak yapacağınız ticaret internet üzerinden de olsa devlete vergi vermekle yükümlüsünüz. payniss.com sitesinde hizmet veren şirket, tam bu aşamada size vergi levhasız sanal pos hizmeti sunuyor. Yani payniss firmasından alacağınız hizmet sayesinde daha işin başında vergi sistemine dahil olmak zorunda kalmadan kredi kartıyla ödeme alabileceksiniz. Ödeme hizmetleri sunan firmamız sayesinde peşin ya da taksitli satış yaparak rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olacaksınız. Çünkü günümüzde birçok kişi güvenli ödeme seçeneklerinden biri olan kartla alışverişi seçerek kolay bir şekilde alışveriş yapma yolunu seçiyor.

 
Aidat Ödeme Derdine Son

Bankalara sitenize sanal pos kurulması için başvurduğunuzda hepsi de sizden belli bir ciroyu doldurmanızı ister. Ayrıca bankalar sizden sanal pos hizmeti verdikleri için aidat da alırlar. Artık hiçbir şekilde abonelik veyahut kurulum için ücret ödemenize gerek kalmıyor. Site üzerinden sanalpos başvuru sekmesinden yapacağınız başvurunun ardından sistem hemen sitenize eklenecektir. Her ticaret sitesiyle kolay entegrasyon sağlayan bu yeni sistem sayesinde artık daha fazla iş yapabileceksiniz. Ertesi gün ödemeli pos hizmeti ile aldığınız ödemeyi ertesi gün hesabınızda görebiliyorsunuz.

Güvenilir sanalpos denildiğinde akla ilk gelen firma başvurunuzun ardından bir gün içerisinde hizmet almanızı sağlıyor. Verilen kesintisiz alışveriş imkanı sayesinde artık rakipleriniz gibi haftanın her günü her dakika kartla ödeme alabilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Pos Sahibi Olun!

Kolay Entegrasyon ve Ertesi Gün Ödeme ile hemen başlayın.

Hemen Başvur!