Blog

E-Ticaret

Ödeme Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı !


            Tahsilat yaparken zorlananlardan iseniz teklifimiz tam size göre. Teknolojinin seviyesinin artmasıyla gelişen ticaret düzeni, ödemelerin sanal olarak yapılmasına imkan getirmiştir. Nakit ödemenin kişilere ve şirketlere zaman kaybettirdiği göz önüne alındığında, alternatif güncel çareler aranmaktadır.

Sizin Adınıza Tek Tıkla Tahsilat

            Online ödeme kategorisinde hizmet veren, tahsilatlarınızı sizin adınıza kontrol edip raporlayan, en son güvenlik önlemleri kapsamında hizmet veren, dünya üzerindeki farklı döviz kurları üzerinden ödeme almanıza yardımcı olan bir sistemdir. Farklı kredi kartı seçenekleriyle entegre tahsilat sistemi ile mobil ödeme konularında yardımcınız olacak Payniss, oyun ödeme ve dijital ürün satışı konularında kullanıcılarına destek oluyor. banka atm aracılığıyla ödenen parayı çekme dertleri ile karşı karşıya kaldığımız olmuştur. Payniss, bu soruna da çözüm getirerek, peşin ödeme, banka havale, banka eft ve hızlı sanal pos hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Komisyon Derdine Çare Bizde

            Kredi kartı ile yapılan ödemeler ve tahsilatlarda düşük komisyon ayrıcalığı ile hemen tanışmak için Payniss hizmetinizde. İsterseniz şahsi sosyal medya sitesi üzerinden satış yapabilir, ödemenizi ertesi gün hesabınızda görebilirsiniz. Vergi mükellefiyeti zorunluluğu olmadan, tahsilatlarınızı düzenleyebilir, pos sistemlerinde meydana gelebilecek aksamalarda farklı yönlendirmelerle gelir kaybına maruz kalmazsınız. Yapılacak havale ve eft gibi para transferinde ortak ödeme adresimizden destek alabilir, bilgilerinizin gizliliği konusunda verilen garantinin şartlarını inceleyebilirsiniz. Güvenli alışveriş ve kişiye özel yönetim paneli ile kontrol elinizin altında olacak. 

Ücretsiz Sanal Pos Sahibi Olun!

Kolay Entegrasyon ve Ertesi Gün Ödeme ile hemen başlayın.

Hemen Başvur!